English Polish

O mnie

A A A
 
Witam serdecznie. Nazywam się Ania Skrzynkowska. Od paru lat mieszkam i pracuję w Darłowie, w mieście, które urzeka swoim nadmorskim klimatem, otwartością i życzliwością ludzi oraz wspaniałą energią. Dlatego...LUBIĘ DARŁOWO!!! :-) TU WSZYSTKO JEST MOŻLIWE:-)
Zawsze i wszędzie w życiu towarzyszyła mi sztuka. I nie tyle samo współistnienie czy specjalne zainteresowanie Sztuką samą w sobie, ale najbardziej bliskie obcowanie na poziomie całego procesu twórczego. To najbardziej fascynujące. Droga, jaką podążają uczucia od inspiracji począwszy, poprzez emocje, aż po znalezienie środków wyrazu. Próba wypowiadania siebie, nawiązywania dialogu ze światem poprzez twórczość. W swojej pracy zajmuję się nie tylko malarstwem i rysunkiem, ale od jakiegoś czasu w przeważającej części mozaiką wenecką. W Darłówku Wschodnim, prowadzę swoją Pracownię Artystyczną MosaicArt.
KOCHAM TO CO ROBIĘ I Z CAŁEGO SERCA WIERZĘ W SPRAWCZĄ MOC MYŚLI ! i mam nadzieję, że to zaraźliwe :-)
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją twórczością. Wszelkie zapytania, czy uwagi bardzo proszę przesyłać drogą mailową. Dziękuję:-)

Urodziłam się w 1975r w Złotowie.
1998r Studium Projektowania i Reklamy w Warszawie.
2011r Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu Studia I-go stopnia w pracowni Malarstwa Prof. L.Mickosia.

Indywidualna Wystawa "RETROSPEKCJE" Terminal Sztuki sierpień 2011r
www.tv.darlowo.pl